Sveikiname
Šokių prekės
Ratuto studija
Lithuanian Open
Facebook

Sportininkų grupės

Mūsų klube treniruojasi sportininkai, mokymas vyksta pagal amžiaus grupes. Šokėjai dalyvauja Lietuvos ir tarptautinėse sportinių šokių varžybose visame pasaulyje. Per daugelį metų Vilniaus sportinių šokių klube išaugo daug Lietuvos čempionų, tarptautinių varžybų nugalėtojų ir finalininkų įvairiose amžiaus grupėse. 

P2 grupė - tai antrus metus šokantys vaikučiai, kurie šiais metais jau pradeda dalyvauti sportinių šokių varžybose, pagal savo amžiaus grupes ir šokių programas.
P3 grupė - tai antrus metus šokantys vaikučiai, kurie šiais metais jau pradeda dalyvauti sportinių šokių varžybose, pagal savo amžiaus grupes ir šokių programas.
E1 grupė - tai trečius metus šokantys vaikai. Kurie jau pradeda dalyvauti varžybose ir specializuotis Lotynų Amerikos ir Standartiniuose sportiniuose šokiuose.
E klasė - tai 4-5 metus šokantys vaikai. Atstovauja mūsų klubą jaunučių ir vaikų grupių Lietuvos sportinių šokių federacijos reitingo ir atvirose varžybose. Vasarą dalyvauja treniruočių stovyklose.
D+C klasė - tai 5-6 metus šokantys vaikai. Atstovauja mūsų klubą jaunučių ir jaunių grupių Lietuvos sportinių šokių federacijos reitingo ir atvirose varžybose. Vasarą dalyvauja treniruočių stovyklose.
B-S klasė -  tai aukščiausių kategorijų sportinė grupė. Sportininkai varžosi jaunių, jaunimo, suaugusiųjų grupės varžybose. Atstovauja Lietuvą pasaulio ir Europos čempionatuose. Dalyvauja vasaros ir žiemos treniruočių stovyklose ir tarptautiniuose seminaruose.