Break dance

BREAK DANCE GRUPĖ

2023/2024 metų sezonas

Breikas užburia savo energija, ekspresija, bei originalumu, išsiskiria savo dinamika ir akrobatiniais judesiais, o svarbiausia Breiką gali šokti visi, dideli ir maži, jauni ir vyresni. Treniruočių metu išmoksite bazinių ir sudėtingų kūno judėjimo technikų, nesudėtingų junginių, improvizuoti, lavinsime muzikalumą, kūno raumenys, gerinsime lankstumą, ištvermę bei kūno kontrolę ir balansą, ugdysime pasitikėjimą savimi, kūrybiškumą, bendravimą, bendrų tikslų siekimą, nuoseklumą. Išmoksite stovėti ant rankų ir galvos, o buvimas aukštyn kojomis taps įprasta gyvenimo dalimi.

Kviečiame registruotis visus berniukus ir mergaites nuo 8 metų, kurie yra jau susidūrę su šiuo šokių stiliumi.

BREAK DANCE PAŽENGUSIŲJŲ GRUPĖ

Treniruotės vyksta 2 kartus savaitėje antradienį ir ketvirtadienį 19.00 – 20.00val.

Mėnesio nario mokestis 60 eur (nario mokestis mokamas už einamąjį mėnesį, neatvykus į treniruotę mokestis nemažinamas)

Daugiau informacijos ir registracija info@ratuto.lt, tel. 8 62034177

BREAK DANCE grupių treneris tapo 2022 metų Bboys  grupės Lietuvos čempionu!!!

 Susipažinkime su treneriu Egidijumi

Nuo vaikystės mėgau sportuoti, lankiau baseiną, sporto salė kol galiausiai save atradau šokių aikštelėje. Keturiolika metų šoku breiką, dalyvauju turnyruose, renginiuose, seminaruose Lietuvoje ir užsienyje. Breiko paslapčių mokiausi ir žinias gilinau iš geriausių pasaulyje šokėjų – Mr. Wiggles, Menno, Roxrite, Wing, Storm ir daugelio kitų. Turiu ketverių metų pedagoginės patirties mokant ir dirbant su vaikais, jaunimų, taip pat ir suaugusiais. Labiausiai dirbant patinka matyti mokinių tobulėjimą, kuomet judesiai apie kuriuos sakydavo “neįmanoma” tampa įmanomi.

Taip pat šokau įvairiausiuose televizijos projektuose ir reklamuose. Priklausau Breiko komandai Uppercuts“, su kuria ne kartą dalyvavau Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos renginiuose ir nekarta pelnėm prizininius apdovanojimus. Asmeninės laimėtos prizinės vietos tokiose Lietuvos ir užsienio gatvės šokių turnyruose kaip: Street Style Baltic 2012 (1st), Rise Up 2014 (1st), Strickly Breakin 2015: powermoves (1st), Atgal į miestą Battles 2018 (1st), Nakresleni przestrzenia (2nd), Step to the beat 3 (3rd), Skillz summer jam 2016 (2nd)