Modernaus šokio grupė

MODERNAUS ŠOKIO GRUPĖ

2024/2025 metų sezonas

Ši grupė skirta 10-13 metų mergaitėms, norinčioms išmokti šokio judesiais išreikšti save. Treniruotėse tobulinsime judesio plastiką, atliksime sudėtingesnius šokių judesius ir kompozicijas. Dalyvausime pasirodymuose ir konkursuose.

Į šią grupę kviečiame jungtis mergaites su choreografiniu paruošimu.

Treniruotės vyks 2 kartus savaitėje pirmadienį ir trečiadienį  18.45 – 19.45val.

Mėnesio nario mokestis 60 Eur (nario mokestis mokamas už einamąjį mėnesį, neatvykus į treniruotę mokestis nemažinamas)

Registruotis galima tel. 862034177 arba elektroniniu paštu info@ratuto.lt

Susipažinkime su Modernaus šokio trenere Gabriele:

Gabrielė šokių susidomėjo dar vaikystėje, pradėjusi nuo klasikinio šokio, tobulindama baleto pagrindus bei techniką. Per 15-ka šokio metų išbandžiusi įvairias šokio stilistikas, Gabrielė atrado galiausiai savo geriausias kūrybines galimybes šiuolaikiniame bei moderniajame šokyje. Pasak Gabrielės modernus šokis sudarytas iš baleto, džiazo, šiuolaikinio šokio technikos pagrindų, todėl šiam šokio stiliui pirmiausia reikalaujamas fizinis pasiruošimas.
 

Gabrielė šokių pamokose skirs dėmesį kūno laikysenai, lankstumui bei fiziniam pasiruošimui. Bus suteikiami modernaus šokio stiliaus bei klasikos technikos pagrindai. Kuriamos įvairaus lygio kombinacijos, bei kompozicijos, naudojami gimnastikos elementais. Gabrielė savo pamokose naudoja įvairias vaikams taikomas improvizacines užduotis, kurių tikslas išlaisvinti vaiko kūrybinės galias, leistis patiems sukurti savo judesių sekas išnaudojant erdvę. Todėl Gabrielės pamokose norima, kad vaikai ne tik semtųsi žinių, bet ir kurtu patys, jausdamiesi laisvi ir nevaržomi.

Gabrielė turi šokio pedagogikos bakalaurą, turinti patirties su įvairaus amžiaus vaikais ir dar lyg šiol tobulinanti žinias įvairiuose šokio seminaruose. Taip pat dalyvavusi įvairiuose šokių spektakliuose, čempionatuose, konkursuose improvizacijos suaugusiųjų kategorijose.

Kviečia visas mergaites kartu pažinti save , bei užburiantį šokių pasaulį!