Gatvės šokiai Hip Hop

Gatvės šokiai

2024/2025 metų sezonas

NAUJA GRUPĖ!  PRADŽIA RUGSĖJO MĖNĖSĮ!

Gatvės šokių grupė skirta  8 – 11  metų berniukams ir mergaitėms.

Treniruotės vyks 2 kartus savaitėje pirmadieniais  ir trečiadieniais 17.00 – 18.00 val.

HIP-HOP šokių treniruotėse mokysimės kartu su vienu tituluočiausiu gatvės šokėju Lietuvoje, jaunosios kartos įkvėpėju, šokių mokytoju Mariumi, dar žinomu kaip Arni!

Labai laukiami jaunieji šokio entuziastai, su kuriais mokytojas galėtų dalintis savo žiniomis ir talentu bei šokant kartu smagiai praleisti laiką. Kiekvieną pamoką mokysimės skirtingų gatvės šokių stilių, tokių kaip hip-hoppoppingbreakinglocking ir house. Hip-hop treniruotėse kiekvienas vaikas atras savo asmenines stiprybes, kurs savo stilių ir laisvai improvizuos.

Treniruočių metu taip pat mokysimės komandinio darbo, kursime įvairius pasirodymus, pristatysime juos studijos bendruomenei ir už jos ribų. Dalyvausime šokių kovose, filmuosime klipus ir žaisime įvairius žaidimus!

HIP HOP grupės mėnesio mokestis 65 eur (nario mokestis mokamas už einamąjį mėnesį, neatvykus į treniruotę mokestis nemažinamas)

Pirma bandomoji pamoka: jei nusprendžiate nelankyti – už bandomąją pamoką mokėti nereikia; jei nusprendžiate lankyti – mokestis pradedamas skaičiuoti nuo pirmosios bandomosios pamokos.

Tos pačios šeimos antram nariui taikoma 5 eurų nuolaida. Jei šokių studiją lanko 3 tos pačios šeimos nariai, tai 2 moka pilną kainą, trečias treniruotes lanko nemokamai. (kompensacija taikoma mažiausiam mokesčiui)

 
Kaip rodo patirtis šokti gali išmokti bet kas, taip kad nedvejok ir prisijunk prie mūsų šokėjų šeimos!!!

Registruotis galima tel. 862034177 arba elektroniniu paštu info@ratuto.lt

Studijos adresas : Pavilnionių g. 34, Vilnius